YOL AŞKI

x
  Cuma, 23 Temmuz 2021
  0 Yanıtlar
  3.4K Ziyaret
0
Oylar
Geri Al
  Abone Ol
Merhaba
Talip APAYDIN’ın Çifteler Köy Enstitüsü Yılları’nı anlatan kitabını yıllar önce okumuştum. Kitapta “Bayramda çalışırız, bayramlar için!…” sözü aklımdan çıkmaz! Ben de bayramlar da çalıştım ve başardım.

Türkiye’de dağ çıkış ve yürüyüş ile bisiklet vb. parkurların (Parkur İz Kayıtları) GPS iz kayıtlarının topluluk odaklı paylaşım eksikliğini duyumsadığımız web sayfasını paylaşıma açtım...

Dünya’da bu alanda 3 web sayfası var. Türkiye dağ ve doğa tutkunları iz kayıtlarını bu web sayfalarında paylaşıyordu... Ben de o yabancı sayfalardan birine üyeyim. Dağ çıkışları ile doğa yürüyüşlerime ait iz kayıtlarımı orada paylaşıyordum…

Artık, GPS iz kayıtlarıma ait paylaşımları Türkiye’de İLK olan “YOL AŞKI  Dar patikalardan ötelere…” web sayfamdan paylaşacağım… YOL AŞKI, üyelerin (ücretsiz kayıt) GPS iz kayıtlarını yükleyebileceği ve paylaşabileceği ücretsiz “GPS Parkurları” ve "Yol Noktaları" sunan web sitesidir.

Türkiye’de ilk topluluk odaklı Haritalar, İzler ve Paylaşım aracıyla tanışın! GPS Araçları, kullanıcıların GPS izleri göndermesine ve tartışmasına olanak tanır... GPX, GPS iz kayıtlarının KML formatlarını destekler ve popüler sosyal medya da izlerinizi paylaşmanızı sağlar.

Web sayfası dağ ve doğa tutkunlarının hizmetindedir. Siteye “Dağcılık ve Doğa Sporları”na gönül verenlere armağanım olsun! PAYLAŞIMIN KEYFİNİ ÇIKARIN…

Sevgi ve saygılar.

UYARI
Dağcılık ve doğa sporları yaşamsal riskler içeren etkinliklerdir… YOL AŞKI sayfasına yüklenen rotalarda tırmanmak ve yürümek belirli eğitim ile deneyim gerektirmektedir. Eğitim ve deneyim edinme konusu rotalarda yol alanların sorumluluk alanlarına girer! GPS iz kayıtları tarafımca işlenmeden yüklenmiştir. Kısaca, iz kayıtları üzerinde düzeltme yapılmamıştır. GPS iz kayıtları hata ve sapma içerebilir. Bundan dolayı iz kayıtlarının her koşul altında sapmasız olduğu söylenemez… GPS iz kayıtlarının kullanımına bağlı olarak oluşabilecek herhangi bir kaza veya yaralanmalardan iz kayıtlarını yükleyen yasal olarak sorumlu tutulamaz.
Tüm makaleyi okuyun

YOL AŞKI - Dar patikalardan ötelere...

Bu gönderiye henüz yanıt verilmedi.
Bu gönderiye ilk yanıt yazan siz olun!
Yanıtınızı Gönderin
Eğilim Belirleme
Hiçbir öğe bulunamadı.
Aşağıdaki yükle düğmesine tıklayarak bu tartışma için dosya veya resim yükleyin.
Desteklenen: gif, jpg, png, jpeg ,zip, rar, pdf
· Ekle · Sil
  Dosyaları Yükle (Maksimum 2MB)
Güvenlik Kodu
Siteyi botlardan ve yetkisiz komut dosyalarından korumak için, sorunuzu göndermeden önce aşağıdaki güvenlik kodunu girmeniz gerekiyor.